#ka 597.645K Posts

. . . この前の日曜日4人でディズニーシー行ってきた〜〜 行くまでは雨降ってなかったのについた瞬間どしゃ降りってゆー最悪な感じだったけど、雨忘れるくらい楽しかった! めっちゃ写真撮ってのんびりして話して楽しかった〜😄💗 ありがとう!!!!!💙💚💛💜❤💗💖💔💘💕💓🖤❣笑 . . #disneysea #0618 # #duffy #shelliemay #kokona #minami #ka-ko #❤︎ #l4l #l4like #bff #f4f #instagood
Indonesia bass familly indonesia bass familly ibf korwil karawang mengucapkan selamat hari raya idul fitri mohon maaf lahir dan batin,,,,,SALAM KENYAL #President IBF Bpk Harry Toledo #Penasehat IBF Bpk Alex Kuple Aryawan #Sekjen IBF Bpk Wandy Bass #Ka-Staf IBF Ayu Ningtyas #Wakil Kepala Staf Dimas Wahyu Tirta #Staf Elduis Neil Bellamy #Staf Rio Alfares #Staf Rido Sormin #Staf Intan #Staf Dwi Putri Mulyani
Usha awek hipster ni #dina #KA #BDX BAIKSSS
. When Cathay Dragon met up with Hong Kong Airlines. - A330 - 300 B-LNO // B-HLA - #airbus #hongkongairlines #hx #ka #a330 #aircraft #aviation #hk #hkia
VERA 2017 ☀️☀️☀️ ☀ Shuje mallin⛱, Udhëto Komod dhe Lire me🚌 ne 🏊🏻 🔶Udhëto ç'do ditë, dhe përjeto kënaqësinë me super oferta, vetëm me kompaninë #ZEKAJTOURS 🔶 #Zbritje për Familjar 🔶Udhetojmë se bashku #rzekajtours 🔶Të dashur qytetarë të Pejës, Zekaj Tours po realizonë me sukses ç'do ditë udhëtime me autobusë me komoditet të larte nga Istogu, Peja e Gjakova për ne: ⬇️ 🔴PEJË 🔁 #ULQIN 21:00 🔴PEJË 🔁 #DURRËS 05:00 🔴PEJË 🔁 #SHENGJIN 05:00 🔴PEJË 🔁 #VELIPOJË 05:00 🔴PEJË 🔁 #VLORE 21:00 🔴PEJË 🔁 #SARANDË 21:00 🔴PEJË 🔁 #KSAMIL 21:00 🔶 Gratis: Pije🍹, ëmbelsirat🍰, WIFI on Board💻📱🆓✔️ 🔶 Siguria dhe Komoditeti te garantuata👌🏻 Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne: Call Center 24h 📲 0038649137702 Viber 📲 0037744137702 Viber #ç'do #udhetimë #e #ka #një #tregim #në #vete😉
Old car Vs new car 🙈